4D Masāža

Vai nogurums un pieaugošs ķermeņa saspringums ir pārņēmis arī Tavu ikdienu? Neuztraucies. Tam ir kāds vienkāršs un ļoti efektīvs risinājums - pilna ķermeņa masāža. Pateicoties 4D japāņu tehnoloģiju masāžas krēslam, kādreiz laikietilpīgā un dārgā pilna ķermeņa masāža nu ir pieejama ikvienam.

Floaty salonā pieejamajā masāžas krēslā varēsi saņemt efektīvu un pilnvērtīgu masāžu par ļoti pievilcīgu cenu. Masāžas krēslā jau 20 minūšu laikā saņemsi to, ko masāžas terapeiti paveic stundas laikā.  Kā tas ir iespējams? Atbildi uz šo un daudziem citiem jautājumiem atradīsi mūsu biežāk uzdoto jautājumu ceļvedī.

Atšķirībā no vienkāršākajiem masāžas krēsliem, jaunākās paaudzes masāžas krēslu tehnoloģijas precīzi atdarina terapeita roku kustības. Izmantojot vairākas augstas klases funkcijas, 4D japāņu tehnoloģiju masāžas krēsls spēj atdarināt dažādus masāžu veidus. Piemēram, dziļo audu, Šītsu, Zviedru un refleksoloģijas masāžu.

Lai nodrošinātu precīzu kustību ikviena ķermeņa vajadzībām, masāžas krēsls ir aprīkots ar ķermeņa formas noteikšanas sistēmu. Tā ļauj atpazīt ikvienu ķermeņa izliekumu, koncentrējot masāžas kustības tur, kur tās sniegtu terapeits. Papildu ķermeņa līknes atpazīšanai, masāžas krēsls izmanto vairākas masāžas tehnikas, kas ļauj atdarināt stiepšanu, rotāciju, īslaicīgu spiediena lietošanu un citas masāžas kustības. Tādējādi kādreiz mehāniskā masāžas krēslu pieredze ir kļuvusi iespējami līdzīgai tai, ko saņemat pie masāžas terapeita.

Floaty salonā pieejamais masāžas krēsls ir aprīkots ar masāžas elementiem visā ķermeņa garumā. Masāžas elementu kustība, gaisa spilvenu tehnoloģija un veltņi pēdu zonā ļauj vienlaikus masēt vairākas ķermeņa zonas - plecus, kaklu, muguru, rokas, sēžas un augšstilbu muskuļus, kā arī kāju ikrus un pēdas. Tādējādi saņemsi pilnu ķermeņa masāžu, kas veiksmīgi atdarina terapeita roku kustības visā ķermeņa garumā.

Jāpiebilst, ka pēdu masāža, ir īpaši relaksējoša. Pateicoties apvienotajām tehnoloģijām, pēdās atrodamie masāžas punkti tiek aktīvi stimulēti, veicinot vielmaiņu, kā arī pilnīgu relaksāciju.

Tā kā masāžas krēsls masē vairākas ķermeņa zonas vienlaicīgi, tas spēj sniegt pilnu ķermeņa masāžu vien 20 minūtēs. Šāda funkcionalitāte ļauj sniegt pilnvērtīgu masāžu, nezaudējot kvalitāti un ietaupot laiku. Turklāt masāža, kas tiek sniegta vairākās ķermeņa zonās vienlaicīgi, sniedz lielāku baudu un relaksāciju. Šāds masāžas koncepts nodrošina draudzīgas cenas, kas ikvienam sniedz iespēju regulāri relaksēt savu ķermeni un prātu.

Masāžas krēslu darbības princips balstās uz mehāniskiem elementiem, kas ir iestrādāti masāžas krēslā. Tie kustās, rotē un vibrē, atdarinot masāžas terapeita roku kustības. Vienkāršākie masāžas krēsli spēj izpildīt vertikālu un horizontālu elementu kustību. Savukārt 3D masāžas tehnoloģiju krēsli spēj izpildīt kustību trīs virzienos - vertikāli, horizontāli un dziļumā. Tomēr, lai sniegtu masāžas pieredzi, kas līdzinās masāžai terapeita vadībā, ir nepieciešamas inteliģentas tehnoloģijas, kas ir savstarpēji sinhronizētas ar ievērojamu precizitāti.

4D japāņu tehnoloģiju masāžas krēsli ir izstrādāti ar nepieciešamo precizitāti un kustību ritmu, lai varētu piedzīvot augstākās kvalitātes masāžu. Pateicoties inteliģentajai ķermeņa formas noteikšanas sistēmai, ikviena masāžas kustība ir pielāgota tieši Tavam ķermenim. Tā atpazīst ķermeņa masāžas punktus, koncentrējot kustības efektīvākajās masāžas zonās. Daudzveidīgās masāžas tehnikas un programmas ļauj šķietami izjust terapeita stingro, bet relaksējošo roku pieskārienu.

4D japāņu tehnoloģiju masāžas krēsls pielāgo savu novietojumu tā, lai tiktu sasniegta ērtākā pozīcija masāžas laikā. Gandrīz guļošais stāvoklis, mazina spiedienu muguras un sirds apvidū, nodrošinot pilnīgu ķermeņa atslābināšanos. Lai sniegtu tālāku ķermeņa relaksāciju, krēsls ir aprīkots ar inteliģentu muskuļu stiepšanas tehnoloģiju. Tā maigi satur noteiktas ķermeņa zonas, vienlaikus pastiepjot citas. Tādējādi saspringtie muskuļi tiek atslābināti, sagatavojot tos relaksējošai masāžai.

Masāža ir veids, kā kvalitatīvi relaksēt ķermeni un prātu. Tā sniedz gan tūlītējus ieguvumus, gan ieguvumus, ko izjutīsi ilgtermiņā. Viens no būtiskākajiem ieguvumiem ir muskuļu saspringuma mazinājums. Regulāri atslābinot saspringumu mūsu ķermenī, mēs tam ļaujam atjaunoties un uzkrāt enerģiju.

Bez muskuļu saspringuma mazināšanas, kvalitatīva masāža:

* Mazina stresu un nogurumu;

* Uzlabo stāju;

* Uzlabo miegu;

* Veicina imunitāti;

* Mazina galvassāpes;

* Atjauno muskuļus pēc fiziskas slodzes.

Šie ir tikai daži no galvenajiem ieguvumiem, ko sniedz masāža. Atceries, ka veselā un vingrā ķermenī dzīvo arī vesels prāts. Tādēļ masāžas sniegtajām pozitīvajām izmaiņām ir neierobežots potenciāls.

Masāžas krēsls var sniegt terapeitisku efektu, kas var atvieglot dažādas sāpes, kā, piemēram, galvassāpes, muguras , sprandas un citas sāpes. Neskatoties uz to, šāda masāža nav ārstnieciska metode. Tādēļ pirms uzsākat masāžas terapiju ārstnieciskos nolūkos iesakām konsultēties ar ārstu.

Mazkustīgs dzīvesveids un vienveidīgas kustības kļūst par pamatu vienai no mūsdienu ievērojamākajām problēmām - nepareiza stāja un visas problēmas, kas tai seko. Atrodoties deformētajās ķermeņa pozīcijās pārāk ilgi, mūsu ķermenis tās pieņem kā normu. Tādēļ zūd ķermeņa līdzsvars, izraisot muguras, sprandas un citas sāpes. Šīs sāpes un līdzsvara trūkumu var labot, mazinot muskuļu sasprindzinājumu.

Atslābinot savilktos muskuļus, tiek uzlabota ķermeņa dabiskā spēja sevi līdzsvarot. Tādējādi tiek mazinātas ar stājas problēmām saistītās sāpes. Regulāra masāžas saņemšana var veicināt savilkto muskuļu pagarināšanos ilgtermiņā, tādējādi uzlabojot stāju.

Masāžas krēslu apmeklējumam nav biežuma vai ilguma ierobežojumu. Tomēr ir jāņem vērā, ka intensīvākās masāžas programmas sniedz lielākus ieguvumus, ja tās saņemat periodiski. 20 minūšu masāžas seanss divas līdz četras reizes nedēļā sniegs optimālus ieguvumus. Turklāt ir vērts mainīt arī masāžas programmas. Variējot kustību intensitāti un ritmu, nodrošināsiet katras ķermeņa zonas pilnīgu izmasēšanu.