Fenomenāli.

pilna ķermeņa masāža TIKAI 20 minūtēs

4D Masāža

Nav šaubu, ka mūsdienu pasaulē dzīve kļūst aizvien saspringtāka. Mainīgi apstākļi, aizņemta ikdiena un augošās prasības liek mums aizmirst, kā atpūsties tikai sev.

Pavadot savu ikdienu bez efektīvas un pilnvērtīgas relaksācijas, mēs uzsākam katru nākamo dienu ar pieaugošu saspringumu un nogurumu. Tas negatīvi ietekmē gan mūsu ķermeni, gan prātu, mazinot produktivitāti, un galu galā - arī laimes sajūtu. Tomēr tam ir kāds vienkāršs un efektīvs risinājums - masāža, kas mūs pilnīgi atslābina.

Masāža ir prakse, kas ir pelnīti slavēta gan pagātnē, gan tagadnē. Tā sniedz patiesu baudu un ievērojamu ieguvumu klāstu ikvienam no mums. Ar vārdu “masāža” varam apzīmēt daudz dažādus masāžas veidus un paņēmienus.

Tomēr neatkarīgi no masāžas veida, visi tās ieguvumi ir saistīti ar spiedienu, kas tiek piemērots noteiktās ķermeņa zonās. Masāžas laikā mūsu āda tiek stiepta un kustināta, kā rezultātā tiek nomierināta nervu sistēma un mazināts muskuļu saspringums.

Par spīti populārajam uzskatam, ka to var paveikt tikai sertificēts masieris, ir pierādīts, ka jaunākās paaudzes masāžas krēsli spēj veiksmīgi atdarināt prasmīgāko masieru roku kustības. Tādējādi tradicionāli dārgā un ilgā masāža tiek padarīta pieejamāka plašākai sabiedrībai.

Terapija masāžas krēslā, kas dziedē

Domājot par masāžu, nereti to asociējam ar laimes un atslābuma sajūtu tās laikā. Tomēr masāža var sniegt daudz ko vairāk par īslaicīgiem ieguvumiem. Regulāri atslābinot ķermeni, mēs sniedzam tam iespēju atjaunoties un mazināt tajā uzkrāto stresu. Ja uzkrātais saspringums netiek atslābināts, tas bieži vien noved pie dažādām veselības problēmām un samazinātas ķermeņa funkcionalitātes. Masāža ir viens no efektīvākajiem veidiem, kā atslābināt saspringušo ķermeni, tādējādi nodrošinot ilgtermiņa ieguvumus gan fiziskajai, gan garīgajai veselībai.

Par spīti masāžas sniegtajiem ieguvumiem, mēdzam to apmeklēt reti, attaisnojoties ar laika trūkumu un izmaksām. Tā kā masāžas terapeits vienlaikus spēj masēt tikai vienu muskuļu grupu, klasiskās pilna ķermeņa masāžas parasti ir vismaz stundu garas. Šāds masāžu modelis veicina augstas pakalpojumu cenas, kas mazina iespējas baudīt pilna ķermeņa masāžu regulāri. Tādēļ masāžas krēsli gūst aizvien lielāku popularitāti.

Jaunākās masāžas krēslu tehnoloģijas ir lielisks risinājums tiem, kas vēlas izbaudīt pilna ķermeņa masāžu biežāk. Pateicoties 4D japāņu tehnoloģiju masāžas krēsliem, jūtami uzlabojumi ķermeņa veselībā ir sasniedzami vien 20 minūšu laikā. Tas ir iespējams, jo masāžas krēsls masē vairākas muskuļu grupas vienlaicīgi. Tādējādi Tu saņem pilnvērtīgu visa ķermeņa masāžu, ietaupot laiku un nezaudējot kvalitāti. Turklāt par izdevīgu cenu!

Šāds masāžas veids ļauj regulāri apmeklēt pilna ķermeņa masāžas, kas atbrīvo saspringumu un ierosina virkni dziedinošu procesu mūsu ķermenī. Tiek uzlabota asins plūsma, tādējādi mazinot iekaisumu un slimību attīstību. Tāpat tiek veicināts arī iekšējais miers un laimes sajūta. Jebkura masāža spēj dziedēt mūsu ķermeni dažādos veidos. Daži no būtiskākajiem masāžas ieguvumiem ir:

* Muskuļu saspringuma mazinājums;

* Stresa un noguruma mazinājums;

* Uzlabota stāja;

* Uzlabots miegs;

* Veicināta imunitāte;

* Retākas galvassāpes;

* Ātrāka muskuļu atjaunošanās pēc fiziskas slodzes.

Atklāj šos un citus ieguvumus Floaty salonā, kur varēsi izbaudīt kvalitatīvu 4D masāžas krēsla seansu. 20 minūšu ilgais seanss ievērojami uzlabo kopējo labsajūtas līmeni, sniedzot patiesi pelnīto relaksāciju.

Apskatīsim, kā 4D japāņu tehnoloģijas ir revolucionējušas masāžas krēslu sniegto pieredzi.

Kā strādā automātiskais masāžas krēsls?

Ideja par automātisko masāžas krēslu tapa jau pirms 1954. gada - Japānā. Tajā laikā revolucionārā ideja kļuva par pirmsākumu mūsdienu automātiskajiem masāžas krēsliem. Protams, jaunākās paaudzes masāžas krēsli sniedz pilnvērtīgu masāžas pieredzi, ko nevar salīdzināt ar sākotnējiem modeļiem. Jaunākās tehnoloģijas apvienojumā ar ķermeņa izliekumiem pielāgoto krēsla dizainu ļauj sasniegt augstākā līmeņa masāžu, kas līdzinās atzītu terapeitu masāžai.

Automātisko masāžas krēslu ideja ir pavisam vienkārša. Krēslu iekšpusē atrodas masāžas elementi, kas rotē, vibrē un kustās, tādējādi atdarinot masiera roku pieskārienu. Vienkāršākie masāžas krēslu modeļi darbojas, balstoties uz 2D masāžas tehnoloģiju, kas ļauj masāžas elementu kustību divos virzienos - vertikāli un horizontāli. Tomēr šobrīd lielākā daļa no modernajiem masāžas krēsliem darbojas, balstoties uz 3D masāžas tehnoloģiju.

3D tehnoloģija atļauj masāžas elementu kustību trīs virzienos - vertikāli, horizontāli un dziļumā. Masāžas elementi virzās iepriekš uzstādīto programmu vadībā, ievērojot ķermeņa izliekumus un izraisot spiedienu dažādās ķermeņa zonās.

Lai gan 3D masāžas tehnoloģija ir ievērojami attīstīta, tā joprojām nesniedz līdzvērtīgu masāžas pieredzi, kādu Jūs saņemat masiera vadībā. Mehāniskās masāžas elementu kustības nespēj atdarināt masiera spēju izjust muskuļu pretestību un pielāgot masāžas seansu individuālām vajadzībām. Tomēr līdz ar tehnoloģiju attīstību, arī masāžas krēslu sniegtā pieredze ir pilnveidojusies.

4D masāžas tehnoloģijai ir kāda būtiska atšķirība no 3D tehnoloģijas. Masāžas elementi 4D masāžas krēslos ir aprīkoti ar spēju mainīt kustību ritmu un spiedienu. Tas nozīmē, ka papildu vertikālajai, horizontālajai un dziļajai masāžas elementu kustībai, tie spēj precīzi pielāgot kustību ātrumu un intensitāti. Tādējādi 4D masāžas krēslā tiek pilnvērtīgi imitēta masāža kvalificēta terapeita izpildījumā.

Sniedzot ikvienam mūsu klientam labāko pieredzi, Floaty salons ir aprīkots ar jaunākās paaudzes 4D japāņu tehnoloģijas masāžas krēslu. Tas ļauj šķietami sajust kvalificēta terapeita spēcīgo un relaksējošo pieskārienu un izbaudīt mirkli, kas pieder tikai Tev. Šāda 4D pieredze ir iespējama, pateicoties vairākām augstas klases funkcijām.

Inteliģenta ķermeņa formas noteikšanas sistēma

Viena no būtiskākajām funkcijām, kas 4D masāžas krēslam ļauj precīzi atdarināt īsta masiera roku kustību, ir ķermeņa formas atpazīšana. Masāžas krēslā iestrādātie optiskie sensori apvienojumā ar inteliģentām datora tehnoloģijām spēj precīzi nolasīt katra ķermeņa līkni un augstumu.

Tādējādi ikviena masāžas elementa kustība tiek precīzi pielāgota Jūsu ķermeņa vajadzībām. Šāda tehnoloģija ļauj apiet lāpstiņas un citus kaulu reģionus, koncentrējot masāžas kustības uz specifiskiem masāžas punktiem.

Dažādas masāžas tehnikas

4D japāņu masāžas tehnoloģijas izmanto vairākas masāžas metodes. Speciāli izstrādātā programma virza masāžas elementus dažādos virzienos un ritmos, tādējādi atdarinot prasmīga terapeita roku kustību.

Tiek izmantotas metodes, kas atdarina stiepšanu, rotēšanu, īslaicīgu spiediena lietošanu un citas kustības. Masāžas tehniku daudzveidība atdarina visas masāžas terapeita kustību variācijas, vienmēr izmantojot optimālāko kustību ritmu un spiedienu katrai muskuļu grupai.

Papildu masāžas elementiem, 4D masāžas krēsls ir aprīkots ar gaisa spilveniem. Tie tiek izplesti un savilkti apkārt Jūsu rokām, kājām un pēdām. Tādējādi tiek veicināta asinsrite un labsajūta, uzlabojot masāžas kopējo efektu.

Lieliska masāža visā ķermeņa garumā

Masāžas tehnikas, kas tiek izmantotas 4D masāžas krēslā, nodrošina kvalitatīvu masāžu visā ķermeņa garumā. Tiek masēta ne tikai plecu, kakla un muguras daļa, bet arī sēžas un augšstilbu muskuļi, kāju ikri un pēdas.

Efektīvai masāžai kāju ikru zonā, tiek izmantota gaisa spilvenu secīga izplešanās gan pulksteņa rādītāja kustības virzienā, gan pretējā virzienā. Tādējādi tiek atdarināta masāžas terapeita roku kustība kāju zonā. Savukārt pēdu masāža, ko sniedz 4D masāžas krēsls, ir grūti atdarināma pat ar terapeita rokām.

Pēdu masāžas elementi sniedzas līdz pat potītēm, nodrošinot teicamu pēdu masāžu. Pateicoties apvienotajiem masāžas tehnoloģiju veidiem, abas pēdas tiek vienlaicīgi masētas no sāniem un apakšas. Pēdu sānos ierīkotie gaisa spilveni un masāžas elementi izvingrina pēdu un potītes, ļaujot pilnīgi atslābināties.

Savukārt pēdu apakša tiek masēta ar rotējošiem veltņiem, kas maina savu novietojumu attiecībā pret pēdu, stimulējot ievērojamu daudzumu ar masāžas punktiem mūsu pēdās. Šo punktu masāža veicina vertikālo asins plūsmu uz dažādiem orgāniem, kas stimulē ķermeņa vielmaiņu.

Precīza kustība

Jaunākās masāžas elementu tehnoloģijas ļauj veikt kustības ar precizitāti līdz pat 1.8 mm. Šāda kustību rūpība atvieglo saspringtās ķermeņa zonas, efektīvi izmasējot akūtos masāžas punktus.

Pielāgotā un daudzveidīgā kustība atvieglo arī tik bieži sastopamo saspringumu kakla un plecu daļā. Pateicoties viedajai ķermeņa formas noteikšanas sistēmai, masāžas elementi izmasē katru saspringto muskuļu grupu ar ievērojamu precizitāti. Tādējādi 4D masāžas krēslu tehnoloģijas sniedz kvalitatīvu masāžu katru reizi.

Nulles gravitācijas pozīcija

Lai sasniegtu ērtāko pozīciju masāžas laikā, masāžas krēsla novietojums mainās. Krēsls tiek automātiski pacelts tā, lai ķermenis atrastos gandrīz guļošā pozīcijā, ievērojot optimālos ķermeņa izliekumus. Tādējādi tiek mazināts spiediens muguras daļā un sirds apvidū. Šāda ķermeņa pozīcija ļauj pilnīgi atslābināties un izbaudīt katru masāžas mirkli.

Papildu šim atslābināšanas paņēmienam, tiek izmantota arī viedā muskuļu stiepšanas tehnoloģija. Pielietojot spiedienu pareizajās muskuļu daļās, vienlaikus saturot citas ķermeņa zonas, tiek maigi pastiepti saspringtie muskuļi dažādos reģionos.

Ķermeņa sildīšana

Masāžas krēsls ir aprīkots ar dažādiem sildīšanas elementiem, kas sniedz papildu komfortu un relaksāciju. Kā zināms, siltums palīdz stimulēt audus un muskuļus, uzlabojot asins cirkulāciju. Tādējādi palielinās arī ķermeņa spēja izvadīt toksīnus un atslābināt lieko saspringumu.

Krēslā iestrādātie sildīšanas elementi atrodas uz muguras un sānos, stimulējot ķermeni tur, kur tas ir nepieciešams visvairāk.

Kvalitatīva un pieejama visa ķermeņa masāža Floaty salonā

Mūsu komanda Tevi aicina izbaudīt jaunāko 4D japāņu masāžas krēslu tehnoloģiju. Tā ir lieliska iespēja iegūt pilnu ķermeņa masāžu, kas ar precizitāti tiek pielāgota Tavām ķermeņa vajadzībām.

Mūsu masāžas krēslā iegūsi neatsveramas priekšrocības labsajūtai un veselam ķermeņa garam. Turklāt par ļoti zemu cenu!

Tā kā ticam, ka ķermeņa veselība ir būtiskākais priekšnosacījums kvalitatīvai ikdienai, piedāvājam draudzīgas cenas, kas iepriecinās ikvienu. 20 minūšu seanss masāžas krēslā tikai par 12 EUR!

Savukārt abonements 10 reizēm - 89 EUR.

Nākot pie mums uz masāžas seansu, saņemsi:

* Pilnvērtīgu visa ķermeņa masāžu;

* Iespēju izvēlēties sev piemērotāko masāžas programmu;

* Ļoti draudzīgu cenu;

* Relaksējošu atmosfēru;

* Unikālu pieredzi, kas atslābina un dziedē.

Parūpējies par savu veselību, atslābinot savu ķermeni un izbaudot mirkli, kas pieder tikai Tev!

Pilnīga ķermeņa un prāta relaksācija - Masāža ar Floutingu

Lai iegūtu visaptverošāku relaksācijas pieredzi, aicinām apmeklēt arī floutinga terapiju - revolucionāru bezsvara pieredzi ūdenī, kas ļauj “restartēt” savu ķermeni un prātu. 

Floutinga terapija norisinās speciālā kapsulā, kas ir pildīta ar ļoti blīvu ūdeni. Kapsulā izveidotie apstākļi ļauj piedzīvot vidi bez gravitācijas, temperatūras izjūtas, smaržas un citiem stimuliem, kas mums neļauj atslābināt prātu. Šāda vide mūs atbrīvo no fiziskām sajūtām, veicinot meditatīva stāvokļa sasniegšanu. Floutinga laikā ir iespējams sasniegt tādu smadzeņu stāvokli, kas līdzinās brīdim pirms aizmigšanas un pēc pamošanās. Šādā stāvoklī dabiski izdalās dažādi laimes hormoni, kas ļauj pilnīgi atslābināt prātu un ļauties mirkļa burvībai.

Floutings ir īpaši piemērots ķermeņa sagatavošanai 4D masāžas seansam. Tā kā floutings noņem ķermeņa saspringumu, mazina stresu un veicina laimes sajūtu, tas ir lielisks veids, kā sagatavot sevi pieredzei, ko sniedz 4D masāža.

Dodoties uz masāžu pēc floutinga, Tavs ķermenis būs fiziski gatavs nonākt pilnīgā prāta atslābumā. Tādējādi iegūsi neatsveramu enerģijas lādiņu, kas seko pilnīgai ķermeņa un prāta atpūtai!

Piesakies 4D Masāžai jau ŠODIEN!

Mūsu adrese:

Brīvības iela 76-V
(ieeja no Stabu ielas)
Rīga, LV-1001

Tel.: +371 280 77 666

Pirmdiena - Svētdiena
no 10:30 līdz 21:00