Sarkanās Gaismas Terapija

JAUNUMS LATVIJĀ

Sarkanās Gaismas Terapija

Sarkanās gaismas terapija jeb fotobiomodulācija nodrošina iespēju saņemt to gaismas spektru, kuru mūsdienu mākslīgais apgaismojums nesniedz. Tā ir veselīgā saules enerģija BEZ kaitīgajiem UV stariem.

Sarkanā gaisma mazina iekaisuma procesus, grumbas, strijas, rētas, uzlabo vispārējo ādas stāvokli, kā arī palīdz pret sezonālo depresiju.

Uzlabo ādas veselību

Sarkanās gaismas terapija ir dabiska ādas kopšanas procedūra, kura mazina iekaisuma procesus, neizmantojot kaitīgos UV starus.

Palīdz ādas slimībām

Terapijas laikā uzlabojas šūnu reģenerācijas spēja un tiek veicināta asinsrite. Palīdz cīņā pret akni, ekzēmu un citām ādas slimībām.

Saule Visu Gadu!

Pietrūkst saules Latvijā? Regulārs sarkanās gaismas terapijas apmeklējums ir efektīvs veids kā cīnīties pret sezonālo depresiju.

Atsauksmes

Super! Beidzot esmu tikusi galā ar pumpām uz sejas!

Elīna

Enerģiju, ko saņēmu seansa laikā, izjutu visas dienas garumā!

Kitija

Vēlies arī Tu?

Rezervē Seansu Jau Šodien

Papildus ieguvumi no Sarkanās Gaismas Terapijas

Sarkanās gaismas terapija ir strauji augoša tehnoloģija, kas tiek izmantota bioloģisko procesu stimulēšanai virsējā ādas slānī.

Stimulē kolagēna ražošanu

Sarkanās gaismas terapija palielina šūnu aktivitāti, stimulējot to reģenerēšanās spēju un kolagēna izstrādi. Veicinot kolagēna sintēzi šūnās, tiek uzlabota ādas elastība un mitrums.

Uzlabo acu veselību

Sarkanās gaismas terapija darbojas pret galveno tīklenes deģenerācijas faktoru, palīdzot acu šūnām efektīvi darboties un ražot enerģiju. Tāpat tiek mazināts acu iekaisums un veicināts acu dzīšanas process pēc operācijām.

Palīdz pret sezonālo depresiju

Papildinot gaismas uzņemšanu ar regulāriem sarkanās gaismas terapijas apmeklējumiem, tiek veicināti dažādi procesi, kas palīdz sezonālās depresijas mazināšanā.

Uzlabo miegu

Sarkanās gaismas terapijas apmeklējums dienas laikā palielina dabisko melatonīna izdalīšanos vakarpusē, tādējādi atvieglojot aizmigšanas procesu.

Mazina iekaisumu un muskuļu nogurumu

Mazināts oksidatīvo stresu, kas ir saistīts ar ādas ievainojumiem, muskuļu nogurumu, locītavu sāpēm un vispārēju iekaisumu.

Sarkanās Gaismas Terapija

Sajūti saules pieskārienus.
Mūsu adrese:

Brīvības iela 76-V
(ieeja no Stabu ielas)
Rīga, LV-1001

Tel.: +371 280 77 666

Pirmdiena - Svētdiena
no 10:30 līdz 21:00