Floutings

Esam radījuši biežāk uzdoto jautājumu ceļvedi, kas palīdzēs Tev sagatavoties pirmajam floutinga seansam.

Lai gan esam droši, ka floutings paliks atmiņā kā unikāla un relaksējoša pieredze, jebkurš jauns piedzīvojums sākumā var izraisīt neziņas radītu satraukumu. Jāatceras, ka pašizaugsme notiek, iesaistoties jaunā fiziskā, emocionālā vai garīgā pieredzē.

Pilnīgi nekas! Ļauj ķermenim sasniegt pilnīgu relaksāciju, tādējādi dodot iespēju izzināt savu prātu. Gadījumā, ja floutinga sākumā jūti, ka ir grūtības atslābināt saspringto ķermeni, veic pāris vieglas stiepšanās kustības. Tas parasti ļauj sasniegt ērtāku pozīciju. Izvēlies tādu ķermeņa pozīciju, kas Tev ir visērtākā.

Bieži mūsu prāts ir pārāk aktīvs, lai mēs spētu to pilnīgi atslābināt. Floutojot pirmo reizi, daudzi cilvēki saskaras ar šo izaicinājumu. Šādos gadījumos ir vērtīgi atcerēties - jo ilgāku laiku pavadīsi floutinga kapsulā, jo ērtāk un dabiskāk tas liksies.

Tāpat būtu jāatceras, ka floutinga seansi var atšķirties. Lai gan floutinga terapijas laikā mūsu ķermenis vienmēr būs relaksēts, mūsu prāts var radīt gan aktīvu, gan pasīvu floutinga pieredzi.

Par spīti šķietami ilgajam seansam, floutinga kapsulā bieži pazūd laika izjūta. Tas ir skaidrojams ar to, ka floutinga laikā tiek sasniegts radošs smadzeņu stāvoklis.

Apmeklētāji pēc pirmā seansa bieži mēdz teikt, ka floutings izraisa vēl nepieredzētas, grūti aprakstāmas sajūtas. Lai gan katrs no mums ir citādāks un pieredzēs citas sajūtas, visbiežāk floutings tiek aprakstīts kā pieredze, kas sniedz dziļu miera sajūtu, relaksāciju, kā arī paaugstinātas koncentrēšanās un radošuma spējas.

Floutinga kapsula ir radīta tā, lai nekādi ārējie stimuli neietekmētu domas un sajūtas. Pateicoties Epsom sāls piesātinājumam ūdenī, ķermenis spēj baudīt vidi bez gravitācijas un pilnīgi relaksēties. Tas, kādas sajūtas tiks pieredzētas, ir atkarīgs no katra paša prāta un domām.

Parasti pirmajā apmeklējuma reizē pilnīgai muskuļu relaksācijai ir nepieciešamas aptuveni 20 līdz 30 minūtes. Taču, floutojot atkārtoti, šo laiku ir iespējams saīsināt, jo tiek trenēta prasme atslābināties.

Epsom sāls ir ar magniju bagāts minerāls, kura sastāvu papildina arī sērs un skābeklis. Šī dabā sastopamā viela jau gadsimtiem ilgi tiek izmantota miega uzlabošanai, sāpju un krampju mazināšanai.

Epsom sāls sastāvā atrodamajam magnijam piemīt dabiskas antibakteriālas īpašības, kas palīdz uzlabot ādas stāvokli. Tas ir vienīgais sāls, kas nesausina ādu, vienlaikus mīkstinot un veicinot tās elastīgumu.

Kosmetoloģijā Epsom sāls tiek izmantots aknes novēršanā, tūskas un pampuma mazināšanā, toksīnu izvadīšanā, saistaudu stiprināšanā un kolagēna sintēzē.

Magnijs Epsom sāls sastāvā ir būtisks elements cilvēka labsajūtai, kas nepieciešams vairāk nekā 300 bioķīmisku reakciju veikšanai organismā. Tas palīdz uzturēt normālu nervu un muskuļu darbību, veselīgu imūnsistēmu un vienmērīgu sirdsdarbību. Tāpat tas ir būtisks glikozes līmeņa regulēšanai asinīs, kā arī enerģijas un olbaltumvielu ražošanā.

Nē, floutingam nav zināmu negatīvu blakus efektu. Tieši pretēji - ir pierādīts, ka floutingam ir vairāki pozitīvi efekti.

Būtiskākie ieguvumi no floutinga seansa ir:

* Padziļināta ķermeņa relaksācija;

* Stresa mazināšana;

* Uzlabota nervu sistēmas darbība un miegs;

* Sportiskā snieguma uzlabošana;

* Ķermeņa detokss;

* Laimes sajūtas veicināšana;

* Floutings meditācijai;

* Radošuma veicināšana.

Jāņem vērā, ka ikviens no mums ir citādāks. Līdz ar to, katram floutings sniegs atšķirīgus fiziskos un garīgos ieguvumus.

Pētījumos ir pierādījies, ka vairāki pozitīvie ieguvumi no floutinga (uzlabots miegs, stresa mazinājums u.c.) ilgst pat vairākus mēnešus. Ilgtermiņā floutings var mazināt stresu, depresiju un akūtas sāpes. Pēc regulāras floutinga sesiju apmeklēšanas ir novēroti arī būtiski optimisma, pašapziņas un miega kvalitātes uzlabojumi ikdienā.

Lai gan regulāri apmeklētāji izvēlas floutot 2 līdz 4 reizes mēnesī, katrs klients atrod sev ērtāko rutīnu, kurā pozitīvie floutinga efekti ilgtermiņā palīdz uzlabot dzīves kvalitāti.

Floutingam piemīt potenciāls atvieglot dažāda veida sāpes. 2014. gada pētījumā apstiprināts, ka floutings būtiski samazina akūtas sāpes.

Kādā citā pētījumā atklāts, ka tas samazina muskuļu sāpes. Floutings samazina laktātu muskuļos, paātrina to atjaunošanos, veicina asinsriti, stimulē endorfīnu izdalīšanos un veselīgu miegu.

Visi šie faktori var palīdzēt mazināt sāpes ne tikai terapijas laikā, bet arī pēc tās.

Līdzīgi kā ar citām relaksācijas metodēm, katram no mums ir savs piemērotākais laiks, kad floutot. Floutošana sniedz līdzvērtīgus ieguvumus neatkarīgi no dienas laika. Mēs iesakām izvērtēt savu ikdienas ritmu un doties uz floutingu tajā dienas laikā, kas liekas Tev vispiemērotākais.

Ņem vērā, ka lai gan floutings ilgst stundu, apmeklējumam ir paredzēta 1 stunda un 30 minūtes. Šī laika rezerve ir paredzēta dušas apmeklējumam pirms un pēc floutinga.

Floaty salons ir aprīkots ar atsevišķu telpu, kur varēsiet sakopties, izžāvēt matus un doties tālākajās dienas gaitās.

Daudzi pirmreizējie apmeklētāji izvēlas floutot vakarpusē, tādējādi nodrošinot sev laiku, kad nav jāuztraucas par ikdienas darbiem. Jāatceras, ka floutings ir paredzēts relaksācijai. Līdz ar to arī dienās, kad izjūtat lielāko stresu, floutings var sniegt tieši to, kas ir visvairāk nepieciešams.

Pateicoties dažādajām higiēnas nodrošināšanas metodēm un sāļajam ūdenim, floutinga kapsula ir brīva no vīrusiem un baktērijām.

Pirms katra nākošā klienta, kapsulas ūdens tiek trīs reizes izfiltrēts ar UV gaismas un 10 mikronu elementu necaurlaidības filtru. Šāda sistēma ļauj ūdeni attīrīt no jebkuriem netīrumiem, kas ir mazāki par ¼ no mata diametra, kā arī no jebkuriem mikroorganismiem.

Tāpat par ūdens tīrību rūpējoties, nelielos daudzumos tiek pievienots ūdeņraža peroksīds. Pateicoties sāļajam ūdenim, nepieciešamais šo vielu daudzums ir minimāls.

Šādas dezinfekcijas sistēmas ļauj nodrošināt pilnvērtīgu ūdens attīrīšanu maksimālai ūdens higiēnas uzturēšanai. Rūpējoties par virsmu higiēnu, arī tās tiek regulāri tīrītas ar dezinfekcijas līdzekļiem.

Vienkāršākā atbilde būtu -  jā, aizmigt floutinga laikā ir iespējams, lai gan tas notiek daudz retāk, kā varētu šķist.

Cilvēka smadzeņu viļņi floutinga ietekmē mēdz dabiski samazināties līdz Teta viļņu frekvencei. Šo smadzeņu stāvokli parasti pieredzam tikai brīdi pirms aizmigšanas un pēc pamošanās, tādēļ ir viegli to sajaukt ar pilnīga miega stāvokli. Šādā stāvoklī zūd telpas un laika izjūta un ir grūti atšķirt nomodu no sapņa.

Tomēr, ja apzināti ļausieties miegam, nonāksiet dziļā miega stāvoklī. Arī šādā gadījumā floutings sniedz vairākus fiziskus ieguvumus. Tas ir lielisks veids, kā cīnīties ar miega trūkuma sekām un uzlabot tā kvalitāti.

Lai gan floutošana divatā var būt unikāla pieredze, mēs iesakām doties uz terapiju vienatnē. Tādējādi tiek samazināta iespēja, ka pieskārieni vai cita izraisītas kustības neļaus Tev pilnīgi atslābināties un izzināt savu prātu.

Mēs piedāvājam atlaides paralēlajam floutinga seansam, kura laikā divi cilvēki vienlaicīgi var floutot - katrs savā kapsulā.

Nebūtu ieteicams doties floutot ar tikko skūtām ķermeņa daļām vai ar lielām brūcēm. Tā kā kapsulas ūdens ir sāļš, tas var kairināt bojāto ādu. Tādēļ vēlams doties floutot ne ātrāk kā 24 stundas pēc skūšanās.

Gadījumā, ja Tev ir nelielas brūces, par tām varēsi parūpēties pirms floutošanas, uzklājot speciāli tam paredzētu līdzekli.

Lielākais ieguvums no floutinga būs tad, ja parūpēsies par savu ķermeņa labsajūtu jau pirms seansa. Tādēļ ir ieteicams aptuveni divas stundas pirms floutinga ieturēt vieglu maltīti. Tāpat rosinām parūpēties par pietiekošu ūdens lietošanu dienas laikā, bet ne tieši pirms seansa.

Ja rodas vēlme dzert kafiju pirms seansa, iesakām izvērtēt, ar kādu mērķi dodaties floutot. Jāatceras, ka kofeīns ir stimulants, kas aktivizē centrālo nervu sistēmu. Tādēļ kafijas dzeršana pirms seansa būs piemērota tikai tiem, kas dodas floutot ar nodomu rast risinājumus savās domās.

Lielākā daļa cilvēku izvēlas floutot kaili. Tas ir izskaidrojams ar pašu floutinga terapijas būtību - vidi bez ārējiem stimuliem. Tā kā peldabģērbs pieskaras ādai, tas liek mūsu prātam novērsties no pašas floutinga pieredzes. Līdz ar to mēs iesakām izbaudīt floutinga terapiju kailiem.

Jāatceras, ka floutings norisinās privātā telpā ar dušu. Tomēr, ja jūties ērtāk peldapģērbā, droši vari floutot tā.

Duša pirms floutinga ir būtiska, lai attīrītu ķermeni un nodrošinātu augstu higiēnas līmeni floutinga laikā. Tāpat tas nodrošinās efektīvāku kapsulas filtrēšanas sistēmu darbību.

Dušā pirms floutinga ir aizliegts lietot kondicionieri. To var lietot dušā pēc floutinga. Pēc floutinga ir nepieciešams noskalot sāli no ķermeņa un matiem.

Jā, tāpat kā pārējam ķermenim, arī sejai ir jābūt tīrai no jebkādiem līdzekļiem. Tādējādi Tu nodrošināsi sev un citiem apmeklētājiem patīkamu un tīru floutinga pieredzi.

Jā, sāļais ūdens saskarē ar acīm tās kairinās. Tādēļ ir nepieciešams izvairīties no acu berzēšanas un liekām kustībām kapsulā.

Gadījumā, ja ūdens ir ticis acīs, to var viegli izskalot ar svaigu ūdeni, izmantojot pudeli, kas novietota tieši blakus floutinga kapsulai.

Ja ikdienā tiek lietotas kontaktlēcas, tās var droši atstāt.

Nē, Epsom sāls jau ilgu laiku tiek plaši izmantots skaistumkopšanas jomā dažādās matu kopšanas procedūrās. Tas palīdz attīrīt matus no liekām eļļām, tādējādi padarot tos apjomīgākus un mīkstākus. Tāpat tas uzlabo galvas ādas stāvokli un stiprina matu saknes. Tomēr jāņem vērā, ka dažos gadījumos pelde ar Epsom sāli piesātinātā ūdenī var ietekmēt to izskatu.

Lai gan Epsom sāls var uzlabot sausu un bojātu matu izskatu, tas var reaģēt ar matos esošo pigmentu, tādējādi balinot krāsotus matus. Tādēļ ir ieteicams neapmeklēt floutingu tik ilgi, kamēr krāsa turpina skaloties ārā no svaigi krāsotiem matiem. Gadījumā, ja matos ir iestrādāti ilgviļņi vai keratīns, ieteicams lietot cieši pieguļošu peldcepuri, lai izvairītos no sāls ietekmes.

Tāpat kā floutinga kapsulas vāks, gaisma kapsulas iekšpusē ir viegli kontrolējama. Lai gūtu lielākos ieguvumus no floutinga, mēs iesakām floutot bez gaismas un ar aizvērtu vāku, tādējādi nodrošinot vidi, kas nestimulē maņas.

Tomēr, ja vēlies baudīt floutingu ar gaismām, mūsu kapsulas ir aprīkotas ar apgaismojuma sistēmām, kas nodrošina skaistas un nomierinošas gaismas animācijas. Tās ir iespējams ieslēgt un izslēgt ar pogas palīdzību kapsulas iekšpusē.

Floutinga seanss ilgst stundu. Lai informētu jūs par seansa gaitu, tā sākumā un beigās 5 minūšu garumā kapsulā skanēs relaksējoša mūzika.

Jā, grūtniecība var būt lielisks laiks floutošanai. Daudzas topošās māmiņas ir spējušas rast būtisku atvieglojumu no grūtniecības slodzes. Floutošana bezsvara stāvoklī ar Epsom sāli piesātinātā ūdenī ļauj noņemt fizisku spiedienu no muguras un citām ķermeņa daļām, vienlaikus bagātinot un mīkstinot ādu un mazinot krampjus. Tāpat daudzas grūtnieces ir atzinušas, ka floutings ļauj izveidot īpašu saikni ar savu ķermeni un mazuli, rodot iekšēju mieru.

Tā kā katras grūtniecības apstākļi ir unikāli, iesakām pirms floutošanas konsultēties ar ārstu. Esot pie ārsta, nododiet sekojošo informāciju:

* Floutošana norisinās aptuveni stundu, 35 grādus siltā ūdenī;

* Ūdens ir piesātināts ar augstākās kvalitātes magnija sulfātu jeb Epsom sāli;

* Kapsulas ūdens trīs reizes nonāk filtru sistēmas cirkulācijā pirms katra nākošā klienta;

* Ūdens tiek attīrīts, izmantojot UV filtru un filtru ar 10 mikronu caurlaidību;

* Floutinga kapsulā tiek lietots ūdeņraža peroksīds nelielos daudzumos;

* Visas virsmas starp sesijām tiek dezinficētas;

* Floutinga kapsula ir aprīkota ar pasīvu gaisa cirkulāciju.

Jā, floutošana menstruāciju laikā var palīdzēt mazināt krampjus un veicināt muskuļu atslābšanu, mazinot sāpes. Tomēr, lai nodrošinātu patīkamu pieredzi gan Tev, gan citiem apmeklētājiem, tāpat kā dodoties uz baseinu, aicinām ievērot stingru higiēnu.

Nē, rūpējoties par Tavu drošību un veselību, mūsu salons neļauj apmeklētājiem doties uz procedūrām alkohola vai narkotiku iespaidā. Jāņem vērā, ka dienā pirms floutinga būtu vēlams izvairīties no alkohola un narkotiku lietošanas. Tas ir svarīgi, lai Tu spētu labāk atslābināties un gūt vērtīgāku floutinga pieredzi.

Vienmēr atceries, ka Tu pilnībā kontrolē floutinga kapsulas vāku, ko jebkurā brīdī pēc nepieciešamības vari atvērt, izdarot vieglu grūdienu augšup.

Tāpat, ja rodas nepieciešamība pēc personāla palīdzības, kapsulas iekšpusē atrodas trauksmes poga.

Ja tādejādi jūties ērtāk, pastāv iespēja floutot pilnīgi vai daļēji atvērtā kapsulā. Šādos gadījumos aicinām apzināties, ka kontrolētā floutinga vide kļūs mainīga, mazinot iespēju izjust/sajust apstākļus bez iekšējiem un ārējiem kairinājumiem.

Kakla muskuļi floutojot var sāpēt tādā gadījumā, ja tie ir bijuši saspringti seansa laikā. Šāda situācija var rasties, ja ikdienā sēžam tādā ķermeņa pozīcijā, kas prasa papildu piepūli no kakla muskuļiem (pie datora, skatoties telefonā u.c.). Šīs nedabiskās spriedzes rezultātā ir grūti pilnīgi atslābināt kakla muskuļus.

Floutojot jāatceras, ka blīvais ūdens spēj noturēt visu ķermeni, ieskaitot galvu. Tādēļ arī tā ir jāmēģina atslābināt. Visvieglākais veids galvas atslābināšanai ir tās iegremdēšana līdz ausis atrodas zem ūdens. Ja šī metode nepalīdz, mēģini ieņemt citu pozu.

Visbiežāk apmeklētāji jūtas ērtāk floutojot ar rokām gar sāniem vai virs galvas.